461 | Olkusz E.Orzeszkowej - Sławków Rynek |
Dni robocze | |
18:10 | Olkusz Dworzec PKS |
18:11 | Olkusz Skarbek |
18:14 | Olkusz skrzyżowanie PKO |
18:16 | Olkusz skrzyżowanie "stacja Statoil" |
18:18 | Olkusz "Stary" |
18:21 | Bolesław Szyb |
18:23 | Bolesław Dąbrówka |
18:24 | Bolesław Remiza |
18:26 | Bolesław Wyzwolenia I |
18:28 | Kolonia I |
18:29 | Kolonia II |
18:30 | Laski Pętla |
18:31 | Kolonia II |
18:32 | Kolonia I |
18:34 | Bolesław Wyzwolenia I |
18:36 | Bolesław Remiza |
18:37 | Bolesław Centrum |
18:39 | Bolesław Szkoła |
18:40 | Bolesław Ćmielówka I |
18:41 | Bolesław Ćmielówka II |
18:42 | Bolesław Ćmielówka III |
18:45 | Krze II |
18:46 | Krze I |
18:47 | Krze |
18:48 | Ujków Nowy Górna |
18:50 | Małobądz |
18:51 | Małobądz Dino |
18:52 | Krzykawa Szkoła |
18:53 | Krzykawa Remiza |
18:55 | Krzykawa Skrzyż. |
18:58 | Sławków ZWM |
18:59 | Sławków Olkuska |
19:01 | Sławków Rynek |
[ wstecz | start ]
© 2008 - 2024 ZKG "KM" w Olkuszu. Wszelkie prawa zastrzeżone. | - Made by ITlike.pl - ver.1.1 |