461 | Sławków Rynek - Olkusz E.Orzeszkowej |
Dni robocze | |
15:15 | Sławków Rynek |
15:17 | Sławków Olkuska |
15:20 | Krzykawa Skrzyż. |
15:22 | Krzykawa Remiza |
15:23 | Krzykawa Szkoła |
15:24 | Małobądz Dino |
15:25 | Małobądz |
15:27 | Ujków Nowy Górna |
15:28 | Krze |
15:29 | Bolesław Ćmielówka III |
15:30 | Bolesław Ćmielówka II |
15:31 | Bolesław Ćmielówka I |
15:32 | Bolesław Szkoła |
15:34 | Bolesław Centrum |
15:35 | Bolesław Remiza |
15:37 | Bolesław Wyzwolenia I |
15:39 | Kolonia I |
15:40 | Kolonia II |
15:41 | Laski Pętla |
15:42 | Kolonia II |
15:43 | Kolonia I |
15:45 | Bolesław Wyzwolenia I |
15:47 | Bolesław Remiza |
15:48 | Bolesław Dąbrówka |
15:50 | Bolesław Szyb |
15:54 | Olkusz "Stary" |
15:56 | Olkusz skrzyżowanie "stacja Statoil" |
15:58 | Olkusz Supersam |
15:59 | Olkusz Skarbek |
16:01 | Olkusz Dworzec PKS |
[ wstecz | start ]
© 2008 - 2024 ZKG "KM" w Olkuszu. Wszelkie prawa zastrzeżone. | - Made by ITlike.pl - ver.1.1 |