461 | Sławków Rynek - Olkusz E.Orzeszkowej |
Dni robocze | |
19:20 | Sławków Rynek |
19:22 | Sławków Olkuska |
19:25 | Krzykawa Skrzyż. |
19:27 | Krzykawa Remiza |
19:28 | Krzykawa Szkoła |
19:29 | Małobądz Dino |
19:30 | Małobądz |
19:32 | Ujków Nowy Górna |
19:33 | Krze |
19:36 | Krze II |
19:37 | Krze I |
19:38 | Bolesław Ćmielówka III |
19:39 | Bolesław Ćmielówka II |
19:40 | Bolesław Ćmielówka I |
19:41 | Bolesław Szkoła |
19:43 | Bolesław Centrum |
19:44 | Bolesław Dąbrówka |
19:46 | Bolesław Szyb |
19:50 | Olkusz "Stary" |
19:52 | Olkusz skrzyżowanie "stacja Statoil" |
19:54 | Olkusz Supersam |
19:55 | Olkusz Skarbek |
19:57 | Olkusz Dworzec PKS |
[ wstecz | start ]
© 2008 - 2024 ZKG "KM" w Olkuszu. Wszelkie prawa zastrzeżone. | - Made by ITlike.pl - ver.1.1 |