461 | Sławków Rynek - Olkusz E.Orzeszkowej |
Dni robocze | |
20:58 | Sławków Rynek |
21:00 | Sławków Olkuska |
21:03 | Krzykawa Skrzyż. |
21:05 | Krzykawa Remiza |
21:06 | Krzykawa Szkoła |
21:07 | Małobądz Dino |
21:08 | Małobądz |
21:10 | Ujków Nowy Górna |
21:11 | Krze |
21:12 | Bolesław Ćmielówka III |
21:13 | Bolesław Ćmielówka II |
21:14 | Bolesław Ćmielówka I |
21:15 | Bolesław Szkoła |
21:17 | Bolesław Centrum |
21:18 | Bolesław Remiza |
21:20 | Bolesław Wyzwolenia I |
21:22 | Kolonia I |
21:23 | Kolonia II |
21:24 | Laski Pętla |
21:25 | Kolonia II |
21:26 | Kolonia I |
21:28 | Bolesław Wyzwolenia I |
21:30 | Bolesław Remiza |
21:31 | Bolesław Dąbrówka |
21:33 | Bolesław Szyb |
21:37 | Olkusz "Stary" |
21:39 | Olkusz skrzyżowanie "stacja Statoil" |
21:41 | Olkusz Supersam |
21:42 | Olkusz Skarbek |
21:44 | Olkusz Dworzec PKS |
[ wstecz | start ]
© 2008 - 2024 ZKG "KM" w Olkuszu. Wszelkie prawa zastrzeżone. | - Made by ITlike.pl - ver.1.1 |