472 | Chechło Pętla - Olkusz Pętla Autobusowa |
Dni robocze | |
07:50 | Chechło Pętla |
07:51 | Chechło Hutnicza |
07:52 | Chechło Hutnicza I |
07:53 | Chechło Kościół |
07:54 | Chechło Szkoła |
07:55 | Chechło Kluczewska |
07:56 | Chechło Kluczewska I |
07:57 | Chechło Las |
07:57 | Chechło Las |
08:00 | Chechło Malina |
08:02 | Klucze Osada. |
08:04 | Klucze Osiedle 30-lecia. |
08:05 | Klucze Park |
08:07 | Klucze Kościół |
08:10 | Bogucin |
08:11 | Bogucin Mały (las) |
08:13 | Olkusz 20 Straconych II |
08:15 | Olkusz 20 Straconych I |
08:18 | Olkusz Supersam |
08:19 | Olkusz Skarbek |
08:21 | Olkusz Dworzec PKP |
08:23 | Olkusz Wiadukt |
08:25 | Olkusz Baza PKS |
08:26 | Olkusz Owent |
08:27 | Olkusz Os. 1000-lecia |
08:28 | Olkusz Szpital |
08:29 | Olkusz E.Orzeszkowej |
[ wstecz | start ]
© 2008 - 2024 ZKG "KM" w Olkuszu. Wszelkie prawa zastrzeżone. | - Made by ITlike.pl - ver.1.1 |